M'Andryk News
Новини школи

Вчителі M'Andryk закінчили 30-ти годинний курс навчання, виступ на Всеукраїнському форсайті Лесі Харітоненко та Наталі Гончаренко

У M'Andryk ми щодня намагаємося бути кращими за себе вчорашніх. І це твердження однаково справедливе як для учнів, так і для вчителів нашої школи.

Сучасний вчитель мислить інноваційно, використовує у роботі сучасні цифрові технології для того, щоб освітній процес став більш захопливим та ефективним.

З метою самовдосконалення та підвищення своєї кваліфікації вчителі M'Andryk International School закінчили 30-ти годинний курс навчання на базі ДЗВО "Університет менеджменту освіти" та поділилися своїми враженнями.

Олеся Андруневчин

Щиро дякую за нагоду підвищити та поповнити рівень компетентностей. Особлива подяка викладачам, які поділилися досвідом використання інтернет-ресурсів, які значно полегшують щоденну роботу вчителя.

Світлана Литвинчук

Дякую за такий гарний курс підвищення кваліфікаціії.Курс був цікавим,багато відкрив цікавинок для удосконалення уроків.Викладачі доступно і цікаво подали матеріал.

Ганна Рачек

Навчання було дуже змістовним та ґрунтовним. Відкрила для себе нові застосунки для дистанційної та "живої" роботи з дітьми. Отримані знання дали можливість урізноманітнити свої уроки.

Але вчителі не тільки навчалися, а й ділилися власним педагогічним досвідом. Директорка школи пані Леся Харітоненко та заступниця директорки з науково-методичної роботи пані Наталя Гончаренко взяли участь у Всеукраїнському Освітньому форсайті
«ЗМІСТ ОСВІТИ ТА ОСВІТНІ ПРАКТИКИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», на якому спікери
▪ розглядали сучасні світові тенденції щодо здійснення освітнього процесу в школі;
▪аналізували досвід впровадження освітніх інновацій;
▪ окреслили виклики, які стоять перед освітянами в умовах реформування освіти.

У своєму виступі пані Леся та пані Наталя проаналізували практичні засади підготовки педагогів до впровадження елементів методики
Сінгапуру в контексті імплементації Державного стандарту початкової освіти (НУШ).